fbpx
Adresa Fitness centra

Horný Val 8/17, 010 01 Žilina

Mobil
0907 800 753
Email

info@bfza.sk

Nasledujte nás

My a náš príbeh

Sme nové fitnes centrum, ktoré svojou jedinečnou polohou v centre mesta prináša svojim klientom individuálne tréningy, individuálne tréningy v malej skupine (max. 4 parťáci), XBODY tréningy, skupinové tréningy a kurzy.

Prvý polrok sme naplno makali v špine a pote, aby sme pre vás zrekonštruovali tento špecifický priestor s interiérovou aj exteriérovou tréningovou plochou. Druhý polrok sme pripravovali všetko potrebné pre spustenie nášho konceptu. Dali sme dokopy výnimočný tím trénerov, ktorí už majú roky skúseností a spokojných klientov za sebou. Nechceme ale zachádzať do detailov a o každom z nás sa rozpisovať.

Príď sa jednoducho presvedčiť o tom ,,že nikto nedokáže dať taký tréning človeku, ako dokáže dať iba  človek človeku“ 😉

Petra
Certifikovaný výživový poradca, tréner fitnes a kulturistiky, TRX, BOSU, Kettlebel, Jumping a TBW. Špecializácia individuálne a Xbody tréningy, posilňovanie s vlastnou váhou, funkčnými a balančnými pomôckami, fitnes a profesionálne trampolíny.
Zuzana
Certifikovaný tréner fitnes a kulturistiky. Špecializácia fitnes, posilňovanie s vlastnou váhou, funkčnými a balančnými pomôckami, cvičenia s deťmi a individuálne tréningy.
Ida
Certifikovaný tréner fitnes a kulturistiky, Jumping a Zumba. Špecializácia profesionálne trampolíny a posilňovanie s vlastnou váhou tela.
Tomáš
Certifikovaný tréner, aktívny basketbalista, inštruktor lyžovania. Špecializácia kalistenika a handbalancing, individuálne tréningy, silový a funkčný tréning, posilňovanie s vlastnou váhou, funkčnými a balančnými pomôckami.

Peťka si super trénerka a ďakujem, že mi venuješ toľko času. Bola som už bezradná, ale ty si mi dala novú energiu do cvičenia.

Vladka 24r

Ďakujem Peťke, že sa podujala na ťažkú úlohu. Pomôcť mi schudnúť a donútiť ma robiť nejaký ten pohyb. Cítim sa skvele a som rada, že som spoznala takého super človeka ako ty.

Dargmar 32r